Dlaczego to Broker może być oszustwo

BinaryInternational.com jest binarne opcje broker odkryłam niedawno. Broker wykorzystuje opatentowaną platformę, która może mi się podoba, gdyby nie była tak ograniczona. Ograniczenia wraz z kilkoma potencjalnie kłopotliwych oszustw zrobić to broker być ostrożny. Kto lub co jest BinaryInternational.com pytasz? Jest to pośrednik opcjeonline.com zarejestrowany i siedzibą w Anguilla, Indii Zachodnich przez Neuro Tech International. Ten broker nie jest zarejestrowany w UE lub CySEC i nie jest regulowana.Niekoniecznie jest to problem, ale dodaje wagi do listy powodów, dla których nie sądzę, wiele z nich.

Platforma; Aktywa, ważności i opcje

Platforma, jak powiedziałem, jest całkiem miła. Aktywa są wymienione w przewijania w dół menu do strony, z której można wybrać spośród listy akcji, surowców, par walutowych i indeksów. Po wybrał zasób jest wyświetlany w oknie handlu podobny do tego, co opcjeonline można znaleźć w większości innych brokerów. Typy opcja dostępna zawierają wysoki standard / niski, One Touch, Granica i krótkoterminowe. Opcje Short Term są te z wygaśnięciem 60 sekund, 2 minuty i 5 minut od zakupu. Niezależnie od thetype z opcją strajkowych oraz wygaśnięcia stopy opierają się na co dzień „system” na podstawie orientacyjnego kursu, a nie rzeczywista stopa dostarczane przez zaufanych stron trzecich.

 

Lista atutem jest bardzo ograniczona, co jest dostępne expiries. Aktywa obejmują większość par walutowych i globalnych indeksów, ale tylko osiem stanów i 3 towary. Mogę nad aktywami ale expiries pewnością powstrzymać mnie od korzystania z tego brokera. Oprócz opcji Short Term opisanych powyżej dostępnego wygaśnięciu ogranicza się do listy opcji intraday 1-30 minutowych odstępach w zależności od aktywów. Niektóre aktywa mają dostępne opcje wygasające w ciągu dnia, podczas gdy niektóre z nich mają mniejsze obrocie tylko jeden lub dwa razy wygaśnięcia dostępne dla każdego dnia. Inne niż, że niektóre opcje mają również i koniec po upływie miesiąca, ale nic pomiędzy. To naprawdę nie jest dużo pracować. Poważne binarne Opcje kupcy będą musiały znacznie większą elastyczność niż to, aby odnieść sukces.

Bankowy; Depozyty, wypłaty i premie

Nie będę spędzać dużo czasu na depozytach. Są oczywiście najprostsza część handlu opcje binarne. To wypłaty i premie, które trzeba zwrócić uwagę i to broker potrzebuje patrzy. Minimalny depozyt wynosi $ 250 oraz można dokonać kartą kredytową, przelewem lub Moneybookers. Minimalna wypłata to również 250 $ i jest wyposażony w dodatkową opłatą $ 25.Wypłaty ponad $ 500 wyposażono tylko $ 20 opłaty za drutem i $ 10 za CC. Każdy Wycofanie należy złożyć w formie pisemnej, co najmniej na 7 dni przed i będą podlegać okresowi przetwarzania trzy dni, http://www.opcjeonline.com/iq-option/ a następnie do 10 dni roboczych w przypadku płatności. Jeśli otrzymasz swoje „wolne” pakiet oprogramowania będzie również przedmiotem innych postanowień.Będziesz musiał dokonać przynajmniej 5 transakcji przed dokonaniem wpłaty albo ponosić dodatkowe 50 dolarów opłaty.Myślę, że wolne oprogramowanie naprawdę nie jest za darmo.

Dlaczego to Broker może być oszustwo

Polityka bonusem jest jeden obszar potencjalnego oszustwa są popełniane przez tego pośrednika. Bonusy są dostępne dla wszystkich nowych kont do 200% początkowego depozytu na rachunkach ponad 2000 $. To może wydawać się wielką rzecz, ale to jest Adresy internetowe naprawdę próbą zachować swoje pieniądze. W celu utrzymania bonus i wprowadzać żadnych wycofanie musi osiągnąć minimalny poziom głośności handlową 30X premia. Nie ma limitu czasu, ale to nie ma znaczenia, BinaryInternational.com wie, że są bardziej narażeni na utratę całego konta niż ty, aby wyczyścić każdą premię. Bo trzeba wyczyścić bonus do dokonywania wycofania możesz równie dobrze dać im swoje pieniądze, jak starają się handlować z nimi.

Ten broker może być oszustwem ze względów mam ledwie zaczęły wykładać na. Oprócz scammy polityki premiowej każde nowe konto otrzymuje pakiet wolnego oprogramowania dostarczonego przez osobę trzecią. Ten pakiet oprogramowania jest system oparty na własnym wskaźnikiem zwanym GCAD 1.0 . System skierowany jest wysoce niestabilny i zasoby ryzykowny 60 sekundowy okres czasu za pomocą wykresów 1 minutę świeczników. To samo w sobie nie jest tak wielkim problemem, dopóki go kopać głębiej i dowiedzieć się, że SSP oferuje system GCAD używa tylko jednego maklera, BinaryInternational.com i BinaryInternational.com jest jedynym brokerem, którego platforma obsługuje oprogramowanie. Wydaje się oczywiste dla mnie, że broker i SSP są w zmowie ze sobą w celu stworzenia więcej 60 sekund biznesu. Nie chciałbym być zaskoczony jeden bit, aby dowiedzieć się, że dwa są obsługiwane przez te same osoby.