MBFX-Value Wykres Wyzwanie

Odnotowano dużo szumu na temat tej metody wartość MBFX Wykres / systemu. I został poproszony przez opcje binarne znajomego, aby przyczynić się do systemu z moich sygnałów Algo. Będę u moich rodziców w przyszłym tygodniu, a jeśli nie najnowsze wskazówki jestem na surfowanie po czym będę tutaj -> BinaryOptions.net Live Chat  Więc jeśli kiedykolwiek chciał rozmawiać ze mną osobiście / mieszkają nad siatką i zobaczyć obraz na żywo, co robię, tutaj jest okazja! Celem będzie na edukację i zaawansowanych interakcji społecznych lol „brzmi dobrze” Miniony tydzień musiałem dostosować się do nowej konfiguracji i jego były bardzo czasochłonne specjalnie z obrotem jak teraz mam ponad 2x więcej Opcje binarne sygnały , że jestem uzyskanie i utrzymanie równowagi mój wysoki wskaźnik wygrana była bardzo dużym wyzwaniem. Jak również jestem rozszerza się do robienia filmów na żywo i odkrywania różnych form social media dla zaawansowanych Eduction / interakcji w najbliższej przyszłości! Mam wiele pomysłów pracuję nad wdrożyć jak widać powyżej z MBFX wartość Chart Challenge.Chodzi mi o to, co to świetny sposób, aby ze mną porozmawiać na żywo i usłyszeć i zobaczyć, co robię, jak to się dzieje!

 

Ten sygnał na złoto było nietypowe spadł z 7:45 do 7:55 po czym odpalił się jak widać po prawej. Bardzo dobry kompromis ogólnie jako demonstracja. I był już sygnały lewo i prawo to było jak łowienia ryb niebieskiego w październiku, gdy przyjeżdżają do brzegu w przegląd szał karmienia. Czasami można podpiąć 2 ryby w czasie 1 haczyk, ponieważ wykraczają one absolutnie szalony!

 

Był to kolejny sygnał na GU, że był to fantastyczny towarowy najpierw wzbogaconej się obok mojego wpisu i choć „O rany”, ale ostatnie kilka minut to kolce dół szybkie i wygasa tuż w pobliżu minimów na put. Czułem się jak w wyścigach konnych, gdzie longshot wraca i wtedy wygrywa w końcu lol! Ja wciąż szczypanie mój nowy setup Wenedów więc nie ma tak wiele zrzutów ekranu, dlatego będę zakończyć 3 dni handlu w tym jedno stanowisko🙂

 

Mogę powiedzieć, że to był mój ulubiony handlu czw ale naprawdę był to remis z późniejszym handlu Dow będzie widać. Ten sygnał Dax był tak doskonały, jak mogę dostać, że wypełnia miałem na moim Opcje binarne platformy były doskonałe tutaj dla Dokładne godziny 5:44 do 5:56, a następnie krótkie od 5:56 do 6:10. Ten rodzaj handlu 2fer gdzie idę długo potem krótkie lub odwrotnie dzieje się teraz z bardziej moja nowa konfiguracja dodanie do mojego zwiększonego obrotu.

 

Teraz był to kolejny handlu 2fer ale zamiast długi / krótki lub krótki / długi był to sygnał kontynuacji gdzie 5min 10sek 1min wszystkim wskazał niższy w synchroniczności od 6:25 do 7:35. Wziąłem wygasa niecierpliwością na ten jeden out od 6:25 do 7:30. To było bardzo miłe połączenie, które bardzo dobrze działało.

 

Ten Kup UE był prawie doskonały, jak złapałem blisko niskie ceny i więcej niż kilka osób na czacie dołączyłem na ten jeden, który był bardzo wyraźny sygnał, a reakcja potem było po prostu idealne. Jak tylko 08:30 hit frajerem spadł jak kamień, jak widać na wykresie powyżej, przed przejściem w kierunku do góry. Jest to prawdopodobnie spowodowane większych programów komputerowych zakupowych kończących dokładnie w tym czasie wówczas instytucje ponownie podniósł ich zakupu na spadek jak widać kontynuację powrotem po krótkiej przerwie.

 

Dałbym tego handlu przewagę nad Dax jako najlepszy handlu w ciągu dnia, jeśli nie jest technicznie następnie emocjonalnie lol. Wysoka dramat na ten handel był fantastyczny. Po raz pierwszy miał sprzedać powyżej 12580s do 12530s następnie niskie 12530s powrotem do 12580s. Najpierw oszalał po moim wejściu następnie odznaczane dół do taki około 12520 i mi myśleć wow Chyba ten sygnał nie zamierza wypracować potem skoki się szalony szybko. Nie uwierzysz wpisy na ten temat z nikim, problemem jest to, zrobiłem tę rozmowę w czasie rzeczywistym na czacie zarówno w dół i do góry na tych dokładnych terminach i minut do przodu przed Transakcje zdarzyło lol. Naprawdę piękny wysokiej dramat w moim opcji binarnej handlowego dzień 🙂100% szaleństwa i zabawy!

 

Piątek I nie obchodzi jak to był chudy dla mnie oba sposoby. Ja tego nie zrobiłem, a także z ostatnich 2 dni, tylko z jakiegoś głupiego MARTINGALE wniosków dnia handlowego nie skończę zamykając mój dolnej linii @ nowych maksimów. I często nie stosuje się do mojej aplikacji MARTINGALE handlu, ale jeśli walczę rynku i zobaczyć, który wygląda jak handel manipulacji jak ja piątek, wezmę jakieś szanse. Ale nie więcej niż ryzykować moich dni zyski za granicę i  gdybym odpadł z moją równowagę tam, gdzie zacząłem na cały dzień, będę zaakceptować stratę i czekać na inny dzień. W tym przypadku udało mi się rozszerzyć moje wygrywa i kończy się dzień przed @ nowe wzloty na dzień i tydzień 🙂wciąż bardzo bipolarny dzień notowań imo aby zamknąć tydzień. Ponownie w przyszłym tygodniu, jeśli chcesz rozmawiać i oglądać mnie handlować na żywo, nie krępuj się, aby przyjść i przyłączyć się do http://www.opcjeonline.com/plus500/ MBFX wartość Chart wyzwaniem -> BinaryOptions.net Live Chat  <- Powinno być dużo zabawy!